AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
6.12.2019 Ztráta nebo zisk? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 09 Prosinec 2019 06:03

AFC Kralupy : MCE Slaný 7:7 (6:5)

Z podzimních zápasů obou dlouholetých soupeřů se stává poměrně nehezká tradice. Vedení AFC po celé utkání až o tři góly nikdy nestačí, utkání končívá vysokou plichtou. "Ztráta", má jasno hrající trenér Vladimír Vymětalík, pod dojmem slibného průběhu zápasu, ve kterém hosté i tentokrát ani jednou nevedli. Ale není to tak jednoznačné, MCE bylo jako vedoucí tým soutěže jasným favoritem a nebýt toho, že suverénní brankář Prosický jednoznačně zastínil svého protivníka a že se dvakrát trefili všichni tři domácí střelci, asi by uspěl kvalitní kádr MCE.

Jak padaly branky? Nejprve pohotově sklepl L. Koláček Vymětalíkovu nabídku k bližší tyči, poté vypálil Vymětalík bodlo z 12 metrů téměř bez nápřahu a trefil šibenici. Po tyčce MCE v 7. minutě vedly Kralupy už 3:0, po uličce Moravce L. Koláček mazácky dovedl míč až do sítě a pokřtil nové střelky. Po snížení Slaného našel skulinu u bližší tyč L. Moravec (10. 4:1), svou 200. brankou v krajském přeboru. Od 13. minuty se skóre měnilo každou minutou, po brankách hostů na 4:3 napálil Moravec TK nekompromisně přímo pod víko, hráči ve zdi byli rádi, že je bomba minula. V 17. minutě však bylo po velkém náporu MCE vyrovnáno, hattrick dokonal divizní fotbalista Maroušek a to ještě Prosický vytáhl dlouhou penaltu. Poločasové vedení zajistil únikem procezeným skrz nejistého brankáře a svou první brankou v dresu AFC univerzál Ševčík.

V daleko opatrnější druhé části opět vyrovnal matador Volf, na druhé straně Vymětalík nastřelil z trestňáku tyč a branka L. Koláčka nebyla uznána pro předchozí faul. Asi oprávněně.  Naopak některé odpískané zákroky na létajícího Nykla (s patřičně bolestným zvukovým doprovodem) byly až k neuvěření. Oba týmy dohrávaly s hrozbou šestého faulu. Po úspěšné dlouhé pentli Vymětalíka (34.) chyběly Kralupům k výhře necelé čtyři minuty, hosté ale srovnali po přečíslení do otevřené obrany, po zbytečném vytažení jinak v obraně skvěle hrajícího a téměř bezchybného Vymětalíka.

V sobotu večer hraje AFC na Kladně s Brandýskem. Po loňském čistém tuctu asi nemá co ztratit.

Sestava a branky AFC: Prosický - Vymětalík (2+0), Karas, Kaňka, Sobotka - L. Koláček (2+0), Ševčík (1+0), L. Moravec (2+1), Bednárik (0+1)

Aktualizováno Pondělí, 09 Prosinec 2019 11:44
 
30.11.2019 Hráči AFC sbírají cenné zkušenosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 03 Prosinec 2019 14:32

VIVA Příbram : AFC Kralupy 12:4 (9:2)

Komentář k utkání zpracoval jediný střelec na kralupské straně, čtyřgólový Vladimír Vymětalík.

Na zápas do Příbrami z Kralup vyrazilo 8 hráčů včetně brankáře. V sestavě se objevili nováčkové letošní sezóny na pozici brankáře a v obraně a také navrátilec Dan Harmáček. Cíle AFC pro sezónu je budování týmu a získávání zkušeností nových hráčů. AFC odolával tlaku domácích a byl nebezpečný z brejkových situací. Jednu z nich využil v polovině 1. poločasu Vymětalík (9.), který zpoza vápna bodlem prostřelil bránkáře domácích. Paradoxně vedení v zápase AFC uškodilo, kdy vzápětí dostal gól z nedůslednosti v obraně a během chvilky soupeř odskočil o tři góly. Druhý zásah a zmírnění rozdílu branek zařídil Vymětalík po individuální akci a přízemní křižné střele k tyči (12.). Bohužel nedůslednou obranou a chybami umožnil AFC jít domácím až do významného rozdílu branek (16. - 8:2) . Výsledek byl hrozivý, ale hra mu úplně neodpovídala, kdy během prvního poločasu AFC neproměnil několik gólových situací.

Do druhého poločasu vstoupil AFC aktivně a vypracoval si několik šancí. Základem je ale obrana, která nakonec propustila během druhého poločasu další 3 góly. Z toho jeden pro krásně akci domácích, do které se zapojili všichni hráči a z jednoho doteku krásně zakončili. AFC korigoval Vymětalíkem nejprve z trestného kopu po faulu, kdy prostřelil přízemní střelou stojící zeď a zakončením po vypíchnutí míče bránícímu hráči domácích.

Škoda nedůslednosti v obraně, výsledek by byl přijatelnější. AFC jako poslední tým tabulky přivítá v dalším zápase první tým MCE  Slaný. Bylo by skvělé, kdyby došlo k překvapení...

Sestava a branky AFC: Horkavý - Tetiva, Kaňka, Sobotka, Vymětalík (4+0), L. Koláček (0+1), Bednárik (0+2), Harmáček

 

Aktualizováno Středa, 04 Prosinec 2019 08:48
 
17.11.2019 Tři body za dvě minuty PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 19 Listopad 2019 08:10

AFC Kralupy : Brazil Kladno 3:2 (3:1)

Hosté nastoupili po sobotních fotbalových rozlučkách (většina týmu nastupuje za B-třídní Vinařice) mírně unaveni, aktivní dopředu, ale s velkými mezerami v obranné činnosti. AFC, hrající téměř v ideálním složení, toho však nebyl po většinu zápasu schopen využít, v čemž kromě Bednárika netradičně vynikl Vymětalík, vymýšlející postupem doby až neuvěřitelně komplikovaná zakončení. Budiž mu omluvou, že k utkání dorazil s počínající migrénou a rukama až na zem po celovíkendové práci se sbíječkou.

Úvod vypadal na velkou přestřelku, už ve druhé minutě oba týmy zazvonily na tyč. V polovině první části nestihl Kaňka zcela zblokovat střelu Brazilu a mírná teč poslala gólmana Prosického na druhou stranu - 0:1. Poté Bednárik zcela sám z ideální pozice přestřelil, ale množící se kladenské chyby brzy vrátily AFC do zápasu. Nejprve vypíchl Moravec míč obránci a z levého křídla krásně trefil přízemní bodýlko k zadní tyči (15.), za půl minuty vyhrál souboj Vymětalík a našel volné místečko u levé tyče. O minutku později vyťukali Vymětalík s L. Koláčkem dezorientovaného soupeře až na brankovou čáru. Sto produktivních vteřin a to bylo bohužel vše. Po třetí brance byli hosté zralí na ručník, ale domácí nevyužili ani ty největší možnosti, včetně nájezdů dvou hráčů na brankáře a tak namísto definitivního rozhodnutí ponechali Brazilcům naději do druhé půle. Na druhé straně zachránil Kralupy ve zbytečně divoké pasáži osamocený Kaňka skvělým vypíchnutím míče proti třem útočícím hráčům.

Po návratu ze šaten pokračoval souboj domácí bezzubé ofenzívy s brankářem hostů Doležalem. Po propadnutí střely hostů ze střední vzdálenosti přes chumel hráčů až do sítě (25. - 3:2) a vlivem poklesu hladiny alkoholu v žilách kladenských borců se poměr sil změnil. Do konce zápasu byl Brazil nebezpečnější, několik šancí zmařil vyběhnutím a zmenšením úhlu brankář Prosický. Závěrečná dvouminutová powerplay Brazilu přinesla největší možnost 4 vteřiny před závěrem, ale Prosický pumelici do bližšího vinglu skvěle vyškrábl.

Po zápase zavládla v kralupských řadách úleva a bezbřehý optimismus. "Už neskončíme sezónu s nulou," potěšilo tahouna a hrajícího trenéra Vladimíra Vymětalíka. V pátek si jede AFC pro tradiční výslužku na palubovku PK Třebusice.

Sestava  a branky AFC: Prosický - Tetiva, Sobotka, T. Koláček, Kaňka - Vymětalík (2+0), L. Koláček (0+1), L. Moravec (1+0), Bednárik

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Listopad 2019 06:12
 
22.11.2019 Pozdě bycha honit PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 25 Listopad 2019 07:37

PK Třebusice : AFC Kralupy 7:4 (5:2)

Ustrašený výkon v prvním poločase napravila druhá půle jen opticky, přes zdramatizování děje bylo k bodu daleko. Ztráta z nepovedené první části byla příliš velká.

AFC vstoupil do zápasu hodně pasívně, nejprve domácí využili špatné rozehrávky brankáře Horkavého, nové tváře v brance AFC (poprvé nastoupil v Dobřichovicích), poté se Hink otočil kolem obránce na šestce do pozice, ze které se nemýlí (6. - 2:0). L. Moravec nastřelil z úniku gólmana  a dorážkou napálil vnitřní tyč. Naopak Třebusice svoji dorážku zblízka využily (11.) a když se trefil z půlky brankář Sedlák k tyči (14.- 4:0), bylo to na ručník. Po další gólové dorážce Hinka tuplem (18.). Splihlý prapor AFC pozvedl  v závěru půle kdo jiný, než Vymětalík. Tečovanou střelou a poté ranou nad hlavu divizního brankáře Slaného Sedláka snížil na velmi přijatelný poločasový rozdíl, a to ještě napálil břevno.

Po zbytečném zmatku v obraně Kralup zvýšili domácí hned ve 22. minutě, ale po rychlé odpovědi L. Koláčka (25.), po Vymětalíkově zisku míče uvnitř vápna, hosté zjistili, že se není čeho bát a obraz hry se rapidně změnil. O dvě minuty později vyvezl míč Kaňka a bodlem na bližší tyč nekompromisně snížil na dvoubrankový rozdíl (6:4). V následných deseti minutách byla kontaktní branka na spadnutí, ale také Kralupy několikrát podržel brankář.

Ve snaze o vyrovnání AFC redukoval sestavu, ale v době největšího náporu ukončila veškeré naděje další nepovedená rozehrávka a laciná branka Třebusic (37.). Zápas uzavřel skluz a tmavě žlutá kosa na vápně na osamoceného Vymětalíka, za kterou rozhodčí odmítli udělit jakoukoliv kartu, že prý je už stejně rozhodnuto. To jen tak nevymyslíš....

V sobotu večer hraje AFC v Příbrami. Překvapí?

Sestava a branky AFC: Horkavý - T. Koláček, Kaňka (1+0), Sobotka - Vymětalík (2+1), L. Koláček (1+2), L. Moravec, Bednárik (0+1)

Aktualizováno Pondělí, 25 Listopad 2019 08:10
 
8.11.2019 Stále bez bodů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Listopad 2019 13:00

TJ Sokol Dobřichovice - AFC Kralupy 8 : 5 (6 :1)

AF: D 1/5 – H 3/3
Branky (asistence): 1. Rada Lukáš (Rada Jan), 3. Seidler Zdeněk (Rada Lukáš), 8. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 9. Rada Lukáš (Černý Daniel), 11. Plzák Michal, 13. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 26. Seidler Zdeněk (Onderka Adam), 27. Seidler Zdeněk - 2. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), 24. Karas Roman (Moravec Lukáš), 25. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 36. Moravec Lukáš (Bednárik Jan), 38. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír)

Aktualizováno Úterý, 12 Listopad 2019 13:05
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 67

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa