AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
26.10.2018 Bod na začátek dobrý, ale měly být tři PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 28 Říjen 2018 18:22

Stejně jako loni začal AFC sezónu remízou na MCE, a stejně jako loni celý zápas Kralupy vedly, kromě třech minut v úvodu a třech minut na konci. Hosté nastoupili pouze v šesti lidech do pole, ale s velmi zkušeným týmem. Největší zelenáč týmu Tetiva nastoupil v KP (a divizi) po 127!

První branku vstřelil z první střely na branku levačkou po zemi Vymětalík (3.), druhou přidal po RK Tetiva (5.). U obou branek asistoval L. Moravec, prosadili se tedy nejproduktivnější hráči loňského ročníku. MCE ohrozilo Prosického poprvé až v 7. minutě, ale gólman AFC dvě nebezpečné střely zpacifikoval. Až zbytečná ztráta v rozehrávce přinesla snížení Slaného, prakticky do prázdné brány (10.). Po dvojšanci s únikem Tetivy a dorážkou Moravce do odkryté klece se zásahem obránce ještě nastřelil Vymětalík tyčku (17.).

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2018 12:21
Celý článek...
 
19.10.2018 Za týden na start, rozlosování doplněno PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 19 Říjen 2018 09:05

V pátek 26.11.2019 vstoupí AFC do své 13. sezóny v krajském přeboru. Doufejme, že číslovka 13 nepřinese smůlu. První zápas odehrají Kralupy na palubovce nově vzniklého týmu Akademie Slaný (sloučením MCE a kladenské Akademie).

V sekci Rozlosování a výsledky je kompletní rozpis utkání AFC. Poprvé za dobu působení AFC v krajských a vyšších soutěžích se soutěž odehraje s pouhými 10 účastníky (ale Divize A se hraje dokonce jen s 8 týmy)...bude zajímavé sledovat, jaký zvolí vedení soutěže sestupový klíč. Los úvodních kol je pro Kralupy brutální, 2. kolo hrají u loňského vítěze PK Třebusice, ve 3. kole přivítají v prvním domácím zápase vysoce ambiciózní Brazil. Nezbývá, než popřát hodně štěstí.

Aktualizováno Pátek, 19 Říjen 2018 09:19
 
8.4.2018 První turnaj veteránů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 10 Duben 2018 17:51

Do 3. ročníku veteránské soutěže nastoupil AFC se silně omlazeným kádrem. Skuteční veteráni se prvního turnaje v Kolíně zúčastnili pouze tři, naopak třem borcům ještě nebylo 40 let, v čele s útočníkem áčka L. Koláčkem. V bráně zaskočil při zranění Pelce D. Štípek a díky poctivé celonoční psychické přípravě zn. Cuba Libre podal výkon na hranici svých možností. Dá se říci, že předvedené výkony mírně převýšily dosažené výsledky a hráči odjížděli domů s pocitem, že mohli dosáhnout více.

Sestava byla následující: Štípek - Karas, A. Moravec, P. Listík, Běhounek - L. Koláček, Slach, Urban (navrátilec po několika letech), Částka (posila z fotbalové gardy Veltrus).

AFC: Kolín 1:2 (0:0)

V celém turnaji neporažený Kolín byl lepší, futsalovější, ale své možnosti v první půli nevyužil.

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2018 12:23
Celý článek...
 
21.4.2018 Veteráni skončili na "krásném" třetím místě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 26 Duben 2018 10:38

Veteráni AFC skončili třetí ze čtyř účastníků, nejvýše v historii. Konečné umístění Kralup odpovídá předpokladům, i když průběh jednotlivých zápasů se od prognóz poměrně výrazně lišil. Vítězem a postupujícím do republikového finále se stala slánská Čechie. Zisk poháru za třetí flek někteří borci oslavili důkladně, poctivou dvanáctihodinovou šichtou. Čest jejich výkonu!

Sestava AFC: Štípek - Mára, A. Moravec, P.Listík, Běhounek- L. Koláček, Slach, Karas, Částka

AFC : Čechie Slaný 2:4 (2:3)

AFC, posílený oproti turnaji v Kolíně o Máru, byl jinak suverénní Čechii vyrovnaným soupeřem. Na vedení Slaného (2.) rychle odpověděl L. Koláček, když pohotově trefil opuštěnou branku po chybné rozehrávce brankáře Hnízdila.

Aktualizováno Pondělí, 19 Listopad 2018 12:22
Celý článek...
 
Hodnocení sezony 2017-2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 29 Březen 2018 13:03

Po loňském historickém úspěchu, vítězství v krajském přeboru, nepostoupil AFC Kralupy do Divize z následné mimořádné červnové kvalifikace. V letošním ročníku tak odehrál AFC již svoji 12. sezónu v KP. I vzhledem k nejvyššímu počtu odehraných zápasů vede AFC nadále s velkým náskokem historické pořadí soutěže.

Už před soutěží bylo zřejmé, že se soutěž sestupem exdivizních týmů Brandýsku a Čechie Slaný zkvalitnila a že opakování loňského umístění není pravděpodobné. Předváděnými výkony se sezóna moc nelišila od té loňské, ale trochu chybělo štěstí. Zápasy se překlápěly na špatnou stranu i přes průběžné vedení AFC. S výjimkou prvního utkání s Třebusicemi a odvet s Vivou Příbram a Čechií, ke kterým se Kralupy nesešly, se určitě dalo bodovat ve všech zápasech. Zda jsou špatné koncovky způsobeny i minimálním, u některých borců až nulovým tréninkem, musí posoudit trenér a sami hráči.

Neúspěšná kvalifikace ovlivnila začátek, loňská opora P. Heimrath se rozhodla těsně před sezónou ukončit futsalovou kariéru a Kralupy byly náhle bez brankáře. To se podepsalo na výsledcích úvodních kol. I přesto patří dík Liboru Koláčkovi, který odchytal úvodní remízu na MCE i Davidu Štípkovi, který jako vždy ochotně zaskočil. Ve 4. kole se vrátila do řad AFC bývalá dlouholetá jednička Miroslav Pelc a hned se podepsala svým výkonem pod důležitým vítězstvím s Akademií.

Následný těžký los přinesl tři porážky v řadě, s týmy, které nakonec obsadily medailové pozice (Brandýsek, Příbram, Třebusice), a AFC se ocitl na 11. místě tabulky, o pouhý bodík před posledními Kročehlavy. Vítězství ve vzájemném zápase v 8. kole posunulo AFC do klidnějších vod, do sestupových pozic se již AFC do konce soutěže nedostal. Do zimní pauzy zvítězily Kralupy ještě dvakrát a v polovině sezóny obsadily se 13 body 8. místo.

Druhá polovina soutěže již byla výsledkově lepší (5-1-5), doma prohrály Kralupy pouze s MCE (4:8) a těsně 6:7 ve zcela vyrovnaném utkání s vítězem soutěže, Třebusicemi. Konečných 29 bodů získaných díky úspěšnému závěru stačilo nakonec na 7. příčku, která je maximem letošního ročníku. V podzimní pauze se podařilo přivést nového brankáře, 20 letého Jaroslava Prosického a to bylo velké štěstí. Po zranění znovu výborného M. Pelce odchytal Prosický všech sedm posledních utkání a svými výkony zachránil Kralupy před bojem o sestup.

AFC prohrál obě utkání jen se dvěma soupeři, Třebusicemi a Vivou, se sestupujícím Rozdělovem a také s MCE uhrál pouhý bodík za venkovní remízu, naopak s Kročehlavy a Dobřichovicemi byl AFC stoprocentní. S ostatními týmy si rozdělil body přesně napůl. Nejvyšší výhry získal AFC desetibrankovým rozdílem v utkání s Čechií Slaný a kladenským Brazilem (12:2), o devět branek porazil Kročehlavy (10:1), nejvyšší porážku utrpěl také s Čechií (16:8, v posledním kole), kromě toho v Příbrami o pět gólů (7:2).

Ve statistice obdržených branek byly Kralupy se 114 inkasovanými góly druhým nejlepším týmem soutěže, za vítěznými Třebusicemi. Dopředu borci AFC tradičně nepatřili mezi úplnou špičku, obsadili 8. místo se 133 brankami, což je paradoxně o pouhých 11 branek méně, než při loňském vítězném ročníku.

V letošním roce byl základní kádr AFC poměrně stabilizovaný, osm hráčů absolvovalo 14 a více zápasů. Řady AFC rozšířili již zmíněný Prosický a útočník Jan Bednárik, který si v závěru sezóny po zranění Dana Harmáčka určitě odehrál své. Pozitivem je návrat legend AFC z futsalového důchodu. Kromě Pelce se po dlouhé zdravotní pauze na pár zápasu vrátil i kanonýr Jaroslav Pavlíček.

 

První polovinu soutěže tradičně bodově odtáhl Vladimír Vymětalík (37 KB), s velkým odstupem následován Lukášem Moravcem (18) a překvapivě Zbyňkem Všolákem (13). Ve druhé půlce přidal Vymětalík dalších 30 bodů, ale bodový přísun zbytku týmu se zvýšil. Jarní kometa Martin Tetiva získala 26 KB (z toho 23 v posledních pěti kolech!!), L. Moravec 19 KB a Libor Koláček 13 KB. Přínos Vymětalíka dobře vyjadřuje i přesně 50% přímý podíl na vstřelených brankách.

Nejlepší docházku měl tradiční vítěz L. Koláček (21), loni první L. Moravec byl hned za ním (19). Tetiva skončil spolu s Vymětalíkem na nejnižším stupni vítězů (18).

Za veškerou péči o chod týmu a servis, zejména při domácích zápasech, potom může AFC stejně jako ve všech předchozích letech poděkovat předsedovi Petru Listíkovi.

 

Na závěr ještě tradiční pohled do individuálních statistik odehraných sezón v KP a divizi: Podle počtu získaných bodů za branky a přihrávky jsou nejúspěšnější Vymětalík (579), J. Pavlíček (466), L.Moravec (345), L. Koláček (236) a Mára (177) Nejvíce startů nasbírali Roman Karas (245), L. Koláček (197), L. Moravec (183). Mára (182) a Vymětalík (178).

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Březen 2018 13:25
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 64

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa