AdministraceNávštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

STRÁNKY FUTSALOVÉHO KLUBU
22.10.2017 Zbytečná prohra s Jogou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 23 Říjen 2017 08:57

Joga Mladá Boleslav : AFC Kralupy 6:2 (2:1)

Zápas, jehož průběh dlouho vypadal, že i případná remíza bude pro AFC ztrátou, nakonec skončil jednoznačnou prohrou. Kralupy odcestovaly do nové boleslavské haly maximálních rozměrů oslabené o čtyři hráče, po odpoledním fotbalovém zápase odpadl i D.Harmáček.

AFC se dostal brzy do vedení, po chytré přihrávce Vymětalíka na zcela volného L. Moravce na zadní, pravé tyči. Výrazně obměněný domácí tým lacině srovnal do rozhozené obrany po kralupské ztrátě míče. Dva pokusy L. Moravce z gólové parkety skončily na pravé tyči, zvlášť první střely při zakončení do zcela odkryté brány je škoda. Domácí moc šancí neměli, ve dvou závarech podržel AFC Štípek. V poslední minutě poločasu propadly Kralupy po vlastním RK a z brejku obdržely gól do šatny.

V úvodu druhé půle srovnal Vymětalík, který prošel navzdory subtilní postavě obranou jako buldozer. Poté se zápas lámal, bohužel pro AFC neskončily následné šance L. Moravce, Všoláka a L. Koláčka brankou. Naopak nástřel Jogy po rozehraném autu prošel před bránu a od Krasovy špičky skončil ve vlastní síti -3:2. Ve snaze o vyrovnání otevřely Kralupy obranu a v poslední pětiminutovce ještě třikrát inkasovaly. Vzhledem k průběhu zápasu si tak odvezli hosté hodně nezasloužený příděl, ale hraje se to na góly. Přijde první výhra už příště?

Sestava a branky AFC: Štípek - T. Koláček, Všolák, Karas, A. Moravec - Vymětalík (1+1) ,L. Koláček,  L. Moravec (1+0)

Aktualizováno Pondělí, 23 Říjen 2017 12:55
 
13.10.2017 Pátek třináctého šťastný nebyl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 16 Říjen 2017 05:18

AFC Kralupy : AFK Rozdělov 5:9 (1:5)

Nejlépe vyšla Kralupům první minuta zápasu, ve které domácí nepůjčili zakřiknutým hostům míč a čtyřikrát vystřelili na branku. Poslední ránu ale brankář Baran zachytil, vyhodil na rozběhlého střelce Balíka a Rozdělov ranou pod víko vedl. Druhá rána přišla vzápětí (2.), Balík poslal TK kolem zdi přímo do vinglu.

Snížit mohl Harmáček, ale trefil pouze tyč. Prosadil se až jemnou tečí Všolákova nástřelu (10.). Hra byla víceméně vyrovnaná, ale hosté znovu zvýšili. V 15. minutě nevyužil AFC dvou standardních situací na hranici brankoviště a v závěru půle hosté zvýšili na již nepříjemných 1:5.

Druhou půli zahájil AFC tlakem, Vymětalík po výměně míče s L. Koláčkem snížil.

Aktualizováno Pondělí, 23 Říjen 2017 09:22
Celý článek...
 
Rozlosování je známé PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 18 Září 2017 13:15

V sekci Rozlosování a výsledky je doplněn los letošního ročníku.

Osm týmů soutěže má domácí prostředí v halách Kladna, Stochova a Slaného, takže únavného cestování  bude letos minimum.

Nováčky soutěže jsou FC Brandýsek (sestup z Divize), slavný klub Čechie Slaný, který z Divize odešel dobrovolně po úspěšném boji o záchranu  a velmi ambiciózní tým FC Brazil Kladno, který přeskočil OP Kladenska a postoupil přímo z Okresní soutěže 1. třídy, ovšem bez ztráty jediného bodu.

Aktualizováno Pondělí, 09 Říjen 2017 09:18
 
6.10.2018 Bramboračka za bod PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 07 Říjen 2017 08:53

MCE Slaný : AFC Kralupy 6:6 (2:5)

Tři minuty před závěrem vedl AFC 6:3, nakonec bral jen bod. Vzhledem k tomu, že ještě v poledne zvažoval trenér Vymětalík kontumační porážku jako ideální řešení tristního hráčského stavu, je to úspěch, ale k vítězství bylo hodně blízko.

AFC zvolil stejný model přípravy jako vloni. Žádný trénink, žádný zápas, někteří borci viděli futsalový míč naposledy na kvalifikaci. Jak je vidět, funguje to a není proč to měnit. V bráně nakonec zaskočil srdcař Libor Koláček a ve své premiéře na prahu čtyřicítky si vůbec nevedl  špatně. Předčil svůj profesionální protějšek v brance MCE, za branky nemohl, dobře četl hru a navíc přesnou rozehrávkou podpořil ofenzívu.

Vstup do utkání Kralupům vyšel nad očekávání, Vymětalík dorazil v první minutě vlastní střelu a T. Koláček druhou střelou na branku podstřelil nejistého brankáře MCE (2. min). Slaný bylo vývojem hodně opařené, a nepřidala mu ani ladná pirueta Janouškovce na půlící čáře, únik  a nekompromisní bodlo do vinglu (9. min. 0:3).

Aktualizováno Pondělí, 23 Říjen 2017 09:21
Celý článek...
 
18.8.2017 Soupiska PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 18 Srpen 2017 12:15

Dnes jsem doplněním ročníku 2016/17 aktualizoval sekci Soupiska.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 58

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa