Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

13.10.2017 Pátek třináctého šťastný nebyl Tisk

AFC Kralupy : AFK Rozdělov 5:9 (1:5)

Nejlépe vyšla Kralupům první minuta zápasu, ve které domácí nepůjčili zakřiknutým hostům míč a čtyřikrát vystřelili na branku. Poslední ránu ale brankář Baran zachytil, vyhodil na rozběhlého střelce Balíka a Rozdělov ranou pod víko vedl. Druhá rána přišla vzápětí (2.), Balík poslal TK kolem zdi přímo do vinglu.

Snížit mohl Harmáček, ale trefil pouze tyč. Prosadil se až jemnou tečí Všolákova nástřelu (10.). Hra byla víceméně vyrovnaná, ale hosté znovu zvýšili. V 15. minutě nevyužil AFC dvou standardních situací na hranici brankoviště a v závěru půle hosté zvýšili na již nepříjemných 1:5.

Druhou půli zahájil AFC tlakem, Vymětalík po výměně míče s L. Koláčkem snížil.

Dvě branky po rychlé spolupráci Harmáčka s navrátilcem do sestavy Moravcem, kdy si prohodili role asistenta a střelce, daly v polovině druhého dějství AFC naději  na obrat. Bohužel, další gól neomylného Balíka (již čtvrtý v utkání), kterým zvýšil na 4:7, rozhodl o vítězi. Poslední brankou AFC korigoval na závěrečných 5:9 Vymětalík ze zkrácené penalty po 6. faulu.

 

Vítězství hostů bylo zasloužené, předvedli dobrý výkon, přesnou koncovku i sympatické chování bez jakýchkoliv výstřelků. Přátelský průběh zápasu podpořilo i nenápadné řízení v podání rozhodčích Kudrny a Gryce.

Sestava a branky AFC: Štípek - Všolák (0+1), Jindřich, Karas, Tetiva - Vymětalík (2+0), L. Koláček (0+1), L. Moravec (1+1) Harmáček (2+1)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa