Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

22.10.2017 Zbytečná prohra s Jogou Tisk

Joga Mladá Boleslav : AFC Kralupy 6:2 (2:1)

Zápas, jehož průběh dlouho vypadal, že i případná remíza bude pro AFC ztrátou, nakonec skončil jednoznačnou prohrou. Kralupy odcestovaly do nové boleslavské haly maximálních rozměrů oslabené o čtyři hráče, po odpoledním fotbalovém zápase odpadl i D.Harmáček.

AFC se dostal brzy do vedení, po chytré přihrávce Vymětalíka na zcela volného L. Moravce na zadní, pravé tyči. Výrazně obměněný domácí tým lacině srovnal do rozhozené obrany po kralupské ztrátě míče. Dva pokusy L. Moravce z gólové parkety skončily na pravé tyči, zvlášť první střely při zakončení do zcela odkryté brány je škoda. Domácí moc šancí neměli, ve dvou závarech podržel AFC Štípek. V poslední minutě poločasu propadly Kralupy po vlastním RK a z brejku obdržely gól do šatny.

V úvodu druhé půle srovnal Vymětalík, který prošel navzdory subtilní postavě obranou jako buldozer. Poté se zápas lámal, bohužel pro AFC neskončily následné šance L. Moravce, Všoláka a L. Koláčka brankou. Naopak nástřel Jogy po rozehraném autu prošel před bránu a od Krasovy špičky skončil ve vlastní síti -3:2. Ve snaze o vyrovnání otevřely Kralupy obranu a v poslední pětiminutovce ještě třikrát inkasovaly. Vzhledem k průběhu zápasu si tak odvezli hosté hodně nezasloužený příděl, ale hraje se to na góly. Přijde první výhra už příště?

Sestava a branky AFC: Štípek - T. Koláček, Všolák, Karas, A. Moravec - Vymětalík (1+1) ,L. Koláček,  L. Moravec (1+0)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa