Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

12.11.2017 AFC opět neudržel vedení Tisk

AFC Kralupy : VIVA Příbram 5:7 (2:1)

Ze stránek KP:

"Příbramská Viva nabírá dech, veze si všechny body od obhájce z Kralup, přetahovanou skóre, nakonec hosté rozhodli až v samotném závěru, pomohla jim výrazně i střelecká potence Drašnara a asistenční schopnosti Kunce L., domácí stále výsledkově tápou. Pohledné a kvalitní utkání, kde se skóre neustále přelévalo z jedné strany na druhou. Jako první se trefili hosté ve 3 minutě Kuncem L., ale to trvalo jen pár vteřin, než srovnal domácí kanonýr Vymětalík. Za dalších pět minut hry již domácí vedli po střele Harmáčka. Další branky v první půli diváci neviděli a tak šel hostitelský celek o poločase do šaten s těsným náskokem. Brzy po změně stran domácí udeřili Moravcem, ale pak již začal úřadovat příbramský Drašnar, nejprve snížil, skóre vzápětí srovnal Hausleitner a pak již střílel jen Drašnar. Jeho dvorním nahrávačem byl Kunc L. Zpočátku domácí kontrovali Márou a Moravcem, ale to na body nestačilo. Čtyři trefy Drašnara v řadě, vítězná tři minuty před koncem, znamenaly plný bodový zisk pro příbramské."

 

Rozhodující moment utkání nastal ve 32. minutě, ve které Vymětalík sám před brankou počkal na pohyb brankáře, ale místo zvýšení na 4:2 trefil břevno odkryté brány a hosté z protiútoku srovnali na 3:3. Jiné podrobnosti k utkání se ke mně nedostaly.

 

Branky (asistence): 3. Vymětalík Vladimír, 8. Harmáček Daniel (Všolák Zbyněk), 23. Moravec Lukáš, 35. Mára Michal (Koláček Libor), 36. Moravec Lukáš (Vymětalík Vladimír) - 3. Kunc Luboš (Hausleitner Jakub), 25. Drašnar Ondřej (Hausleitner Jakub), 27. Hausleitner Jakub (Kunc Luboš), 28. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš), 36. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš), 37. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš), 40. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš)

 

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa