Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

10.12.2017 Oslabený AFC nebodoval Tisk

Brazil Kladno : AFC Kralupy 2:1 (1:0)

Zvláštní zápas, ve kterém oba týmy čekaly, co předvede ten druhý. Střely na bránu byly nedostatkovým zbožím, čemuž odpovídá konečný fotbalový výsledek. Brazil se dostal ve vyrovnané první půli do vedení v 15. minutě, druhý gól přidal ve 31. minutě. Zvýšená aktivita nekompletních Kralup přinesla pouze technickou branku Moravce, žádnou možnost na vyrovnání si však hosté nevytvořili. Výhra Brazilu je asi zasloužená, kladenští byli o něco málo lepší.

AFC nastoupil bez stabilních beků Máry a T. Koláčka i bez lídra Vymětalíka, který je v případě nedostatku obránců první volbou. Začátek byl z obou stran opatrný, Brazilu sice vyšly dvě rychlé kombinace, ale v koncovce pálili domácí z dobrých možností mimo tyče. V 8. minutě vyvezl míč v obraně zaskakující Harmáček, ale v přečíslení 3 na 1 zvolil  střelu, kterou zvládl Obrcian vyrazit.

Poté vypálil po RK legendární kanonýr J. Pavlíček, vracející se na palubovku bez pěti dnů přesně po 5 letech!!, bohužel po prodělané střevní infekci :),  ale jeho ránu smolně zastavil nabíhající Moravec (10.). Sólový průnik L. Koláčka také skončil mimo branku, na druhé straně výborně zasáhl Pelc po rozehraném TK a přízemním voleji (14.). Výsledek půle 1:0 určila rána Brazilu, která po chvilkovém tlaku zapadla přesně k pravé Pelcově tyči.

 

Druhý poločas otevřely střely Koláčka a aktivního Harmáčka, na druhé straně zasáhl Pelc v pokleku (23.). Ve 30. minutě přerušil přečíslení kladenských skluz Všoláka, a míč se se štěstím došoural přes pravou tyč do Pelcovy náruče. O minutu později už hosté takové štěstí neměli, střela z otočky propadla přes zákrok kralupského gólmana až za brankovou čáru. Během 20 vteřin mohl snížit Karas hlavou i svým typickým bodlem, ale nebylo mu přáno. Po druhé tyči Brazilu v zápase (33.) zlikvidoval Pelc i ránu z dlouhé penalty (35.). Další střelu Harmáčka, dohrávajícího po druhé brance utkání v útoku, opět vyrazil gólman Kladna a kapituloval až po elegantním technickém obloučku Moravce (38.).

Na Kladně visely body hodně nízko, chybělo trochu víc odvahy anebo přítomnost hrajícího trenéra Vymětalíka, výsledek by asi byl opačný. Ale absence řeší všechny týmy, nejen AFC. Pro lepší vstup do odvetné části by doposud deváté Kralupy potřebovaly v nedělním zápase s Čechií uhrát nějaké body, nejlépe tři.

Sestava a branky AFC: Pelc - Tetiva, Karas, Všolák, Harmáček (0+1) - L. Koláček, J. Pavlíček, L. Moravec (1+0), Šaroch

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa