Návštěvnost

TOPlist

Partner klubu

 

Přihlašování

14.1.2018 Chybělo 84 vteřin Tisk

AFK Rozdělov : AFC Kralupy 2:2 (0:1)

Nijak oslnivý výkon nepředvedl oslabený AFC ve stochovské hale, ale k zisku všech bodů, zřejmě nezaslouženému, chybělo hodně málo. Kralupy vedly po většinu zápasu, po vyrovnání střelce Balíka poslal během minuty hosty opět do vedení Harmáček. Domácí srovnali ze zbytečné ztráty Kralup, ve chvíli, kdy už největší nápor Rozdělova opadl a zápas spěl k poklidnému konci. Premiéru v brance AFC si odbyl 20 letý Jaroslav Prosický a rozhodně nezklamal.

Hráči AFC byli po zápase zklamáni vlastním výkonem a uznávali ztrátu jako zaslouženou. Je tu však jedno velké ALE. Vstup do utkání měli hosté hrající bez brankářské jedničky i většiny beků dobrý, do desáté minuty měli sedm příležitostí ke vstřelení vedoucí branky oproti dvěma  střelám Rozdělova ze střední vzdálenosti, avšak pozdější průběh zápasu dal na úvodní převahu zapomenout. Největší možnosti měli Šaroch při zakončení zblízka, J. Pavlíček po akrobatické dorážce vyražené střely L. Koláčka  a hned trojice hráčů , postupující na jediného beka domácích, ale tady pomalá kombinace zhatila úspěšnou koncovku.

Poté se osmělili i domácí, z rozehraného TK nastřelili tyč (11.). První branku zařídil tradičně Vymětalík, obětavě hrající  se zraněným svalem. Vyvezl míč od poloviny hřiště a sám doklepl do sítě sraženou přihrávku na T. Koláčka, která poslala brankáře Rozdělova ke druhé tyči. Za 50 vteřin mohl zvýšit Moravec, vystřelil od levé tyče sice nechytatelně, ale jen do boční sítě. V závěru půle vyřešil dvě skrumáže Prosický, fotbalový brankář velvarské rezervy a Balík nastřelil z 8 metrů pravou tyč.

 

Úspěšnější byl Balík po návratu ze šaten, kdy poslal po úniku zprava míč do zadního vinglu (22.) a za 17 vteřin trefil znovu pravou tyč. Po chvilce našel Moravec patnáctimetrovým pasem rozběhlého Harmáčka (23.), který lehce posunul míč kolem vybíhajícího brankáře a AFC měl opět navrch. Ve druhé půli nepředváděl ani jeden tým žádnou futsalovou nádheru, AFC do konce utkání vystřelil do prostoru tyčí už jen dvakrát, a málo důrazně, šance byly výraznější na straně Rozdělova, ale brankář Kralupy držel až do nešťastné 39. minuty, kdy jej zblízka překonal Nachtigal. Krátký pokus o závěrečný nápor Kralup již efekt nepřinesl.

AFC klesl na 9. příčku tabulky, v neděli večer hostí tým středu soutěže, Jogu Mladá Boleslav.

 

Sestava  a branky AFC: Prosický (0+1) - Vymětalík (1+0), Harmáček (1+0), T. Koláček, Karas - L. Koláček, J. Pavlíček, L. Moravec (0+1), Šaroch (do zranění v cca 5. minutě)

 

Týmové foto

 

Videa AFC

">

Další videa