30.11.2019 Hráči AFC sbírají cenné zkušenosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 03 Prosinec 2019 14:32

VIVA Příbram : AFC Kralupy 12:4 (9:2)

Komentář k utkání zpracoval jediný střelec na kralupské straně, čtyřgólový Vladimír Vymětalík.

Na zápas do Příbrami z Kralup vyrazilo 8 hráčů včetně brankáře. V sestavě se objevili nováčkové letošní sezóny na pozici brankáře a v obraně a také navrátilec Dan Harmáček. Cíle AFC pro sezónu je budování týmu a získávání zkušeností nových hráčů. AFC odolával tlaku domácích a byl nebezpečný z brejkových situací. Jednu z nich využil v polovině 1. poločasu Vymětalík (9.), který zpoza vápna bodlem prostřelil bránkáře domácích. Paradoxně vedení v zápase AFC uškodilo, kdy vzápětí dostal gól z nedůslednosti v obraně a během chvilky soupeř odskočil o tři góly. Druhý zásah a zmírnění rozdílu branek zařídil Vymětalík po individuální akci a přízemní křižné střele k tyči (12.). Bohužel nedůslednou obranou a chybami umožnil AFC jít domácím až do významného rozdílu branek (16. - 8:2) . Výsledek byl hrozivý, ale hra mu úplně neodpovídala, kdy během prvního poločasu AFC neproměnil několik gólových situací.

Do druhého poločasu vstoupil AFC aktivně a vypracoval si několik šancí. Základem je ale obrana, která nakonec propustila během druhého poločasu další 3 góly. Z toho jeden pro krásně akci domácích, do které se zapojili všichni hráči a z jednoho doteku krásně zakončili. AFC korigoval Vymětalíkem nejprve z trestného kopu po faulu, kdy prostřelil přízemní střelou stojící zeď a zakončením po vypíchnutí míče bránícímu hráči domácích.

Škoda nedůslednosti v obraně, výsledek by byl přijatelnější. AFC jako poslední tým tabulky přivítá v dalším zápase první tým MCE  Slaný. Bylo by skvělé, kdyby došlo k překvapení...

Sestava a branky AFC: Horkavý - Tetiva, Kaňka, Sobotka, Vymětalík (4+0), L. Koláček (0+1), Bednárik (0+2), Harmáček

Aktualizováno Středa, 04 Prosinec 2019 08:48