18.1.2020 Kaňka v zápise Tisk

FC Mazáci Přelouč - AFC Kralupy 9 : 2 (5 : 2)

O zápase toho moc nevím, Kralupům chyběla polovina sestavy (Vymětalík), po delší pauze se do týmu vrátil T. Koláček. Vedlo se pouze čtyři minuty (5-9.), zápas zlomily dvě branky v závěru první půle.

Takže jen statisticky: Za posledních odehraných 57 minut se v dresu AFC brankově prosadil jediný hráč, obránce Jan Kaňka, s letošní opravdu pozoruhodnou bilancí 6+0, při stoprocentní účasti na utkáních. Navíc svým samostatným únikem ve druhé půli zajistil ČK pro faulujícího soupeře. Druhá branka byla jeho desátou v kariéře.

Úplně první kanadský bod získal nováček Jiří Sobotka, ve svém desátém utkání. Asistencí zaokrouhlil letošní statistiky Lukáš Moravec (10+10, 20 KB).

Branky (asistence): 9. Čada David (Rokyta Václav), 11. Pokorný Jan (Sůra Jan), 14. Janecký Josef (Březina Milan), 18. Janecký Josef (Vančura Václav), 19. Novák Jakub (Březina Milan), 27. Vančura Václav (Březina Milan), 31. Janecký Josef (Novák Jakub), 36. Čada David, 37. Janecký Josef (Novák Jakub) - 5. Kaňka Jan (Sobotka Jiří), 19. Kaňka Jan (Moravec Lukáš)

AFC Kralupy: Prosický Jaroslav, - Kaňka Jan (2+0), Sobotka Jiří (0+1), Koláček Tomáš, Ocásek Vítězslav, - Moravec Lukáš (0+1), Ševčík Patrik, Koláček Libor, Bednárik Jan